O nás

Zprostředkování práce, stavební a správa pohledávek

Jsme ryze česká, mladá společnost a dle zkušeností z dřívějších let jsme se rozhodli pro tři hlavní obory podnikání. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit obory a podpořit stavební projekty o finanční kompletní poradenství. Spolupracujeme s řadou kvalitních a silných partnerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Ať jsou to například advokátní kanceláře či jiné společnosti. Nedílnou součástí společnosti je mladý tým a naši doménou je, se stále zdokonalovat se a rozšiřovat i v zahraniční účasti. Počátky společnosti sahají do roku 1992. Nejdříve jako živnostník, a dnes jako s.r.o.
V roce 2020 jsme se rozhodli vytvořit pro vás ,prodej stavebního materiálu ON-LINE. Na základě získaných vědomostí a zkušeností jsme společně s partnerem pro vás také vytvořili,Rekvalifikační kurzy. Momentálně expandujeme i do zahraničí a to obchodně.Vlastníme projekt v zahraniční účasti. Máme partnery v EU pro obchodní aktivity.
 
O mě:
Vyučen ve stavebním oboru a zkušenosti více jak 25 let.Studium na bezpečnostně právní, střední škole.Působím jako bezpečnostní expert. ČR
vedený u MVČR.Pro oblast ochrany obyvatel na vesnicích a městech.15 let praxi v obchodních činnosti a v managementu firem.Akreditovaný instruktor pro obor ochrany osob od MŠMT.Působím také jako externí, Lektor v oblasti vzdělávání v Ostravě a Tisové u Vysokého Mýta.Dále pak jako projekt manažer pro stavební společnost z Prahy.Mezi mé projekty patří také, výstavba montovaných dřevostaveb v zahraničí a to v Africe.Mám za sebou i publikační činnost.Jsem také zaměřen na studijní program Master of Business Administration (MBA) ve studijní specializaci oboru, Bezpečnost státu a ochrana obyvatelstva v návaznosti na studium obor General management, je oborovou specializací studijního programu Doctor of Business Administration (DBA). Své pracovní zkušenosti mám i na pozici manažera kvality ve výrobní společnosti.Jsem zakladatelem společnosti a zároveň jednatelem.Má působnost byla i v zahraničí v UK.
 
Děkuji a těším se na možnou spolupráci 
David Najman,MBA., Jednatel ,Lektor.