O nás

Zprostředkování práce, stavební a správa pohledávek

Jsme ryze česká, mladá společnost a dle zkušeností z dřívějších let jsme se rozhodli pro tři hlavní obory podnikání. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit obory a podpořit stavební projekty o finanční kompletní poradenství a realitní servis. Spolupracujeme s řadou kvalitních a silných partnerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Ať jsou to například advokátní kanceláře či jiné společnosti. Nedílnou součástí společnosti je mladý tým a naši doménou je, se stále zdokonalovat se a rozšiřovat i v zahraniční účasti. Počátky společnosti sahají do roku 1992. Nejdříve jako živnostník, a dnes jako s.r.o.
V roce 2020 jsme se rozhodli vytvořit pro vás ,prodej stavebního materiálu ON-LINE. Na základě získaných vědomostí a zkušeností jsme společně s partnerem pro vás také vytvořili, Rekvalifikační kurzy. Momentálně expandujeme i do zahraničí a to obchodně. Vlastníme projekt v zahraniční účasti. Máme partnery v EU pro obchodní aktivity.
 
O mě:
Vyučen ve stavebním oboru a zkušenosti více jak 25 let. Studium na bezpečnostně právní, střední škole. Působím jako bezpečnostní expert. ČR
vedený u MVČR. Pro oblast ochrany obyvatel na vesnicích a městech.15 let praxi v obchodních činnosti a v managementu firem. Akreditovaný instruktor pro obor ochrany osob od MŠMT. Působím také jako externí, Lektor v oblasti vzdělávání v Ostravě a Tisové u Vysokého Mýta. Mezi mé projekty patří také, výstavba montovaných dřevostaveb v zahraničí a to v Africe. Mám za sebou i publikační činnost. Byl jsem také zaměřen na studijní program Master of Business Administration (MBA) ve studijní specializaci oboru, Bezpečnost státu a ochrana obyvatelstva v návaznosti na studium obor General management, který je oborovou specializací studijního programu Doctor of Business Administration (DBA). Studium jsem v roce 2022 dokončil. K tomu jsem přidal i právní specializaci a získal titul. LL.M. Své pracovní zkušenosti mám i na pozici manažera kvality ve výrobní společnosti. Jsem zakladatelem společnosti a zároveň jednatelem. Má působnost byla i v zahraničí v UK. Dále pak jsem se zapojil v oblasti vzdělávání a momentálně studuji  na VŠ ,kde studuji obor Správa v oblasti Bezpečnosti státu a ochrany obyvatel v ČR. (Bc.). A také další profesní, doktorské studium (Dr.) 
 
 
Děkuji a těším se na možnou spolupráci 
David Najman,MBA.,DBA.,LLM.
Jednatel, Lektor