Stavební činnost

Zprostředkování práce, stavební a správa pohledávek

Nabízíme stavební činnosti všeho druhu. Zaměřujeme  se zejména na projekty v oblasti bytových a občanských staveb – novostavby i rekonstrukce (budov pro bydlení, škol, administrativních objektů, ubytoven, staveb pro sociální účely, apod.) a na provádění zateplovacích systémů. Zajišťujeme rovněž elektroinstalace, vodoinstalatérské a topenářské práce a stejně tak i podlahářské a dlaždičské práce. Touto činností se zabýváme od roku 1998. Můžete se spolehnout na silného a spolehlivého partnera*, který Vás a Váš projekt nenechá na holičkách a vytvoří podmínky pro hladký průběh stavby od A do Z Řešíme i developerské projekty a ve spolupráci s naším partnerem jsme schopni zajistit i financování.  Ve spolupráci s naším obchodním partnerem vyrábíme a dodáváme plastová okna. Zabezpečujeme truhlářskou výrobu na zakázku. Řešíme i kompletní projekční činnost. Zabýváme se i realizací dřevostaveb na klíč.

Nabízíme: 

           

           Komplexní realizace novostaveb „na klíč“ dle projektu investora

           Rekonstrukce objektů, jejich zateplování a stavební úpravy

           Naše společnost společně s partnerem Vám, nabízí ekonomické poradenství při získávání dotací a finanční pomoci pro rozvoj firem 

           a obcí.

Jako doplnění naší stavební činnosti vám nabízíme ,parnerskou výrobu solárních skleníku na klíč.

 1. Konstrukce malých solárních skleníků
 1. Konstrukce

Základem konstrukčního systému jsou svařené a broušené ocelové jeklové rámy s následným žárovým zinkováním (ponoření do zinkové lázně), tj. zinkované i uvnitř profilů. Takto ošetřená konstrukce je nejenom velmi pevná, ale vydrží mnoho desítek let. A snadno snese zatížení dvojsklem. Ke spojování dílů jsou použity zinkované šrouby M8.                    Naopak lehkost hliníku je využívána u skleníku na střešní ventilační okna a konstrukčně vyřešených hliníkových posuvných dveří.  Tloušťka svislých a střešních ocelových profilů u malých solárních skleníků je 40mm (čela 30 mm)      Takto sešroubovaná konstrukce v zinkovaném provedení je ve spojích vytmelena stříbrným silikonovým tmelem. Tím je vytvořen jednolitý pohled i dokonale začištěny drobné nepřesnosti vzniklé zinkováním konstrukce. Současně je zabráněno vnikání kondenzátu do interiéru skleníku. Obvykle se takto ošetřená konstrukce již dále neupravuje.

 1. Povrchová úprava

Žárově zinkovaná konstrukce se dále barevně neupravuje. Z vnější strany je konstrukce lištována barevným plechem ve zvolené barvě, viz níže. Vnější lištování lze kombinovat také s dřevěnou lištou s lakem dle výběru.

 1. Technologie zasklívání solárních skleníků

Systém zasklívání celoročních skleníků Viktorian.eu na ocelové konstrukce je naprosto odlišný od  obecně známých  a dříve používaných postupů.  V prvé řadě mnohého napadne, že je ocel v zimě studená a to bude do prostoru vadit. Nebude. Sklo je totiž na vnější stěně konstrukce uložené na distančním těsnění a přilepené na konstrukci. Mezery mezi skly jsou vyplněny izolací (nově moderní nesavou náhražkou dřeva s velmi dobrými izolačními vlastnostmi — Purenit. Ostatní spáry vyplněny extrudovaným polystyrénem, a malé spáry extrudovaným. polyethylenem—PE (známe např. pod názvem Mirelon). Tím zasklení s izolací vytváří na konstrukci kompaktní izolační vrstvu, a konstrukce je tak zcela izolována uvnitř interiéru.  Takto zaizolované spáry mezi dvojskly jsou lištovány tvarovou plechovou (u jižní stěny a svislých ploch lze i dřevěnou) lištou.  K zasklení lze použít dvojsklo ve dvou základních možnostech výběru.  V prvém případě tzv. floatové (koef.k=3), tj složení ze dvou čirých nijak neupravených skel. Ta propouští UV záření jen s malou ztrátou a prostředí ve skleníku je blízké prostředí na venkovním záhonu. Sklo s koeficientem 1,1 udrží více tepla, ale má jedno ze skel pokovené a tato vrstva odráží kromě tepelného záření z interiéru také vnikání UV záření. Proto jej nelze používat pro vegetaci určenou  do vnějšího prostředí. Což je například jakákoliv sadba  do záhonů. Venku by se spálila.  Pro toto využití lze jen sklo s k=3.

 

 1. Ventilační systémy
 2. a) Střešní ventilace je ovládána pístovými hydraulickými zvedáky. Ty fungují na principu roztažnosti olejové náplně, kdy reagují na teplotu v okolí ovladačů. Jejich seřízení se obvykle provádí jen pro období zimní a letní, kdy se seřizuje teplotní okamžik otevírání. Na ovládání oken lze využít i elektrické mechanismy externích dodavatelů. Takové ovladače lze připevnit na konstrukční prvky skleníku. Nejsou součástí dodávky.                                                                                                                                                   

Ventilační okna jsou z hliníkových svařených rámů na nerezových pantech, zasklení dvojskly. Krytí je barevnými plechy šroubovanými převážně do  purenitových opěr, což zamezuje elektromagnetické korozi spojovacího materiálu. (Pozn. Purenit je nesavá technologická náhrada dřeva na bázi polyurethanu).

 1. b) Svislá ventilace je řešena ocelovými rámy s dvojskly, zde je ovládání ruční a samovolný tlak zamezuje kmitání při větrných dnech. Dolní ventilační okna jsou ovládána z vnější strany šroubovým systémem pro nastavení sezonní potřeby. Vlastní ventilaci regulují okna horní, spodní plní funkci přisávání.

Regulace se provádí pouze podle období. Skutečný průtok ovládají okna střešní. Spodní tedy jsou v sezoně stále více či méně otevřena.

 1. Vstupní dveře

Dveře jsou hliníkové, posuvné dvoudílné, zásuvné za pevnou část zasklení, zasklené dvojsklem a umožňují jednak velký vstup do skleníku, tak také doplňkovou regulaci přísunu vzduchu, zvláště v letním období při ošetřování vnitřní vegetace.

 1. Odvod vody

Na skleníku je instalován žlabový systém odvodu vody KJG v požadovaném odstínu vnějšího pláště. Výtok vody je dle délky skleníku na jednom nebo obou severních rozích. Výtok je volný nebo odvedený do připraveného sběrného systému vody.

 1. Vnější krytí a opláštění

Vnější vzhled skleníku je tvořen barevným plechem (KJG- střešní systémy a materiály pro ochranu před dešťovou vodou) ve vybraném odstínu. Jsou jím tvořeny zvláštně tvarované rohy, přechody rovin, hřebeny a spoje skel. Tyto díly se již netmelí (kromě několika nutných detailů jako jsou vodorovné lišty, úžlabí, spodní odvodňovací plechy apod.), odvod vody a kondenzátu je veden po vytmelené konstrukci až do žlabu. Veškeré oplechování je připevňováno vruty s pogumovanou podložkou. Podložky a hlavy šroubů jsou stříkány do odstínu odpovídající zvolenému barevnému provedení oplechování.

 1. Parapety

Parapety jsou vyrobeny z  barevného plechu KJG, jsou polohově podloženy a leží  na izolační  a lepící vrstvě PUR. Ke skleníku jsou připevněny vruty a spoj je silikonovým tmelem utěsněn, aby případný kondenzát mohl stékat po parapetu. Tvar a rozměr parapetu je dán velikostí základů a potřebou zakrýt vnější přechod obkladu.          Vnitřní parapet je z pozinkovaného plechu a jeho sklon umožnuje snadné stékání kondenzátu ze skla až do záhonu. Usnadňuje to také čištění pouhým oplachem,         

 1. Prostorová rozmanitost

Protože je systém konstrukce stavebnicový, lze pouhou výměnou nebo přidáním některých dílů vytvořit min deset variant tvarových a prostorových řešení.

    

           

           

 • Jako obchodní firma dodáváme stavební materiál po celé ČR.Dopravu máme zajištěnou.
 • Můžete tak čerpat četné slevy na materiál při dlouhodobé obchodní spolupráci.
 • Aktuálně nabízíme od českého výrobce.Betonovou střešní krytinu s 30 letou zárukou a možnou slevou na výrobky až 57% z ceny.
 • Akce je platná do odvolání.Výrobky splňují náročné požadavky dle normy ČSN EN 490.
 • Bližší informace k prodeji v sekci Online/obchod.
 • Zabýváme se také realitní činností, zprostředkujeme i neveřejné nabídky.Spolupracujeme s prestižní kanceláří.

  Pomáháme lidem plnit jejich  sny, řešíme pronájmy, vyřizujeme koupi či prodej, radíme ohledně investic. Prvotřídní servis  je pro nás základ, na který se můžete spolehnout.Pokud máte dotaz nebo zájem o spolupráci jsme plně k dispozici každý den a to i přes víkend.

 • Kontakt:  realitydninvest@seznam.cz  +420 722 701 969

Aktuálně v nabídce na prodej: 

Prodej rodinného domu 250 m², pozemek 471 m²U Mlýnského rybníka, Praha 4 – Šeberov 

Info o ceně u RKAMIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÁ

Inteligentní vila u jezera – 4+1/ 2 x koupelna/ 3 x Šatna/ Terasa – 250 m2, která se nachází v Praze 4 – Šeberov. Jedná se o exkluzivní pozemek o celkové výměře 471 m2, který se nachází ve slepé ulici na konci vilové zástavby na břehu jezera. Vše je ve fázi před položením povrchových materiálů, instalací sanity, kuchyně a dalších zařizovacích prvků, tak aby si nový majitel dům mohl doladit podlé svého vkusu. Díky velkým francouzským oknům nejvyšší kvality (dub v kombinaci s hliníkem, 3 sklo), je dům nadstandardně světlý a téměř z každé části domu je výhled na jezero. Vytápění a teplou vodu zajišťuje vlastní kondenzační turbo kotel Wolf, v domě se počítá i s krbem. Pohled do otevřeného ohně a na jezero bude vytvářet jedinečnou atmosféru, která je v Praze výjimečná. Topení je po celém domě podlahové. Dům je koncipován jako „inteligentní“ se systémem KNX s možností ovládání celého domu přes aplikaci odkudkoliv na světě (topení, otevírání oken, požární a bezpečnostní systémy, napouštění vany, osvětlení, kamerový systém apod.). Dům je postaven ze zatepleného zdiva Porotherm 42,5 cm a splňuje energetickou náročnost A. Veškerá občanská vybavenost v okolí – škola, školka, parky, obchody, velký sportovní areál, apod. Výborná dopravní dostupnost – 5 min. autem Chodov, 10 min. autem centrum. Dostupné MHD v místě. Kolaudace 2020. Pro více informací volejte manažera nabídky.

 • Informace o ceně na dotaz
 • N05313
 • Včera
 • Cihlová
 • Novostavba
 • Samostatný
 • Klidná část obce
 • Patrový
 • 2
 • 160 m2
 • 250 m2
 • 471 m2
 • 2
 • 2019
 • Dálkový vodovod
 • Ústřední plynové
 • Plynovod
 • Veřejná kanalizace
 • Internet, Kabelová televize
 • 230V
 • Silnice, MHD
 • Třída A – Mimořádně úsporná

Dojezdová vzdálenost Nové

Start:
U Mlýnského rybníka, Praha 4 – Šeberov
Cíl:

V okolí najdete:

Reference poskytneme na vyžádání. 


  *Máme pojištění odpovědnosti na částku 5 mil. Kč.